вторник, 24 април 2012 г.

Sensation-anti-fotbal, de asistenţă judiciară şi de noroc nebun Chelsea şi Barcelona este partea de câştig.

În minutul 35 Buskets Sergio a marcat pentru gazde, după o pasă de la Lionel Messi şi căpitan de două minute mai târziu, Terry John să înscrie cu un cartonaş roşu pentru joc dur.
În minutul 44 Barcelona, ​​mijlocaşul Andres Iniesta a marcat un al doilea obiectiv de la Barcelona. Acesta a fost scopul de al treilea turneu. În ultimul minut de jumătate din membrii Ramirez Chelsea a marcat pentru oaspeţi şi pentru a reduce rezultatul de 1:2.
Fernando Torres, după un meci de la Chelsea în apărare surd şi a egalat la 92 de minute.
Messi este memorabil cu două grinzi.
Chelsea beat Barcelona 1-0 pentru minim în primul joc între două echipe din etapa semifinala a mai comercială europeană turneu club de Liga Campionilor.
Arsenal au marcat un gol în prima şedinţă a ambuscadă, activitatea de Didier Drogba.

Turneul final de la stadion "Allianz Arena" din Munchen.
Съдържанието на този сайт може да се използва при условията на Криейтив Комънс. За контакти: yphalachev@gmail.com