сряда, 4 април 2012 г.

"Barcelona", în semifinalele Ligii Campionilor cu 3-1 in o revansa impotriva "Milano"

"Barcelona", pentru semifinala din Liga Campionilor, după o a doua etapă, cu 3-1 "Milano".
"Barcelona" a avut un control de la începutul meciului.
Messi a cincea în a fugit de jumătate din domeniu şi de a trage, dar chiar în mâinile Abiati şi la scurt timp după aceea un colţ mic a trimis mingea în laturi ale uşii.
În minutul 10 Lionel Messi a fost faultat de Luca Antonini în cutie şi arbitrul a arătat punctul de alb. Messi a stat în spatele mingea şi realizat pentru 1-0.
"Milano", a reuşit să egalizeze cu primul lor atac mai bine în 32 de minute. Nocherino Valdez lăsat singur împotriva dreapta şi a trimis mingea în plasă pentru 1-1.
În 41 minute de "Barcelona", în cursul primeşte penalty discutabil şi Lionel Messi a învins din nou o Abiati 2-1.
În muguri de 53-minute Messi mingea este oprită de picioare de un jucător "Milano", şi a căzut în Iniesta, care nu îndeaproape confundat pentru 3-1 final.
Съдържанието на този сайт може да се използва при условията на Криейтив Комънс. За контакти: yphalachev@gmail.com