сряда, 12 септември 2012 г.

Anglia împotriva Ucrainei expune "Wembley" și cravată, apoi mâinile la lovitura de pedeapsă exagerată.

Anglia a ajunge la egalitate 1-1 într-un meci din preliminariile Cupei Mondiale din 2014.
Ucrainenii a făcut un joc foarte puternică și Anglia joaca neconvingătoare.
În minutul 39. Andriy probe Kanoplyanka puternic și Joe Hart împușcat în 0:1.
Partea a doua a gazdelor a început să atace violent și la 82 minute de Danny Welbeck a fost foarte aproape de fascicul numai.
Doar patru minute mai târziu, britanicii au o respirație. După lovitura de pedeapsa convingătoare, Lampard egalat pentru 1:1, iar mai târziu a fost trimis Steven Gerrard off pentru un cartonaș galben secunde.
La grup "H" - beat Polonia 2-0 Moldova și San Marino a suferit o pierdere 0:6 acasă Muntenegru.
Съдържанието на този сайт може да се използва при условията на Криейтив Комънс. За контакти: yphalachev@gmail.com