сряда, 19 септември 2012 г.

Zenit St rușine Malaga cu 3-0, în prima manșă a Ligii Campionilor

Echipa de rușine Malaga bogat de la Zenit St Petersburg bate-le cu 3-0, în primul meci pentru ambele echipe, în Grupa C a Ligii Campionilor și debutul oficial spaniol în turneu. În ciuda vehicule exprimate senzațional de la ruși în vara pe jucatori noi, inclusiv Vittsel Hulk, Luciano Spaelti echipa nu a reușit să se opună cel al adversarului său, care a fost recent afectat de criza financiară gravă și o serie de probleme .
Acest lucru nu afectează băieții Manuel Pellegrini, care a arătat un joc excelent si destul de câștigat pe merit cele trei puncte.Meciul de la stadionul "La Rosaleda" a început ciocănirea gazde și un alt scorul în minutul treilea deschis. Mauricio ISKCON deschis pentru Malaga după ce a profita de trecere Eliseu. Doar zece minute mai târziu, veteranul Javier Saviola descoperire a crescut după o. Independent și prejudiciază în mare măsură câștigătoarea meciului
Съдържанието на този сайт може да се използва при условията на Криейтив Комънс. За контакти: yphalachev@gmail.com