сряда, 19 септември 2012 г.

"Real" (Madrid) câștigă 3-2 "Manchester City", în prima manșă a Ligii Campionilor.

"Real" (Madrid) câștigă 3-2 "Manchester City", primul meci din faza grupelor a Ligii Campionilor.
Last minute Cristiano Ronaldo a devenit un erou al meciului.
Meciul a fost 0-0 in minutul 68.
În prima parte a avut supremația serios alb.
 Ronaldo a arătat un mare entuziasm, dar am văzut problema in real-reticență a mijlocasii să prezinte Ronaldo.
21-minute obține o șansă de a tripla "Real" de către primul Gonzalo Higuain și Ronaldo și apoi Sami Khedira a făcut-vă că pentru a sărbători. White a continuat presiunea lor în data de 41 Ronaldo trage în diagonală și puternic Khedira a pus capul lui, dar nu a putut devia mingea cu precizie. Secunde după Angel Di Maria a încercat îndepărtat lovitură reduceri, dar mingea a trecut postul.
În minutul 68-lea. Apoi, "cetățeni" a făcut un atac rapid și Edin Dzeko singur împotriva Iker Casillas pentru 0-1.
"Real", a egalat în minutul 76, după o lovitură diagonală de Marcelo.
Britanică a luat conducerea în minutul 86, cu un gol de Alexander Kolaros aleatoare.
În 87 Karim Benzema a primit mingea cu spatele și se nivelează.
 Ronaldo a marcat un câștigător ultimul minut.
Съдържанието на този сайт може да се използва при условията на Криейтив Комънс. За контакти: yphalachev@gmail.com