четвъртък, 29 март 2012 г.

"Milano" si "Barcelona" a terminat 0-0 in meciul din sferturile de prima parte a Ligii Campionilor. "Bayern" castigat cu 2-0 "Olimpic".

"Bayern" castigat cu 2-0 "Olimpic".

Jucatorii de la "Milano" si "Barcelona" a terminat 0-0 in meciul din sferturile de prima parte a Ligii Campionilor. In celalalt meci, "Bayern", castigat cu 2-0 "olimpic" (Marsilia), ca un oaspete şi a avut avantaj bun. Germanii a impus obiective cu Mario Gomez şi Arjen Robben.
De aşteptat să se potrivească "Giuseppe Meazza", nu se oferă fotbal deosebit de atractiv, spre deosebire de ultimele două împotriva a doi membri din faza grupelor a competiţiei.
"Barcelona", doar cere penalty în minutul saisprezecea pentru o încălcare de portar creştine Abiati împotriva Alexis Sanchez.
Catalanii, care apara titlul lor, încercaţi să stilul dvs. preferat de întâlnire şi de posesia mingii, dar adversarul şi un teren slab le-a împiedicat. Dupa pauza nu a fost nici o schimbare semnificativă în teren, cum ar fi erori in joc pentru ambele echipe au continuat.
Съдържанието на този сайт може да се използва при условията на Криейтив Комънс. За контакти: yphalachev@gmail.com