четвъртък, 3 октомври 2013 г.

Juventus dat împotriva Galatasaray.

În Torino "Juventus" dat pe "Galatasaray". Condus de echipa lui Roberto Mancini a trecut la conducere în minutul 36 cu goluri de la Didier Drogba. Atacantul a fost înființat în poziție bună în afara pedepsei cu zona trecut Gianluigi Buforn și a trimis balonul la ușa lui.
În al 78-lea "Juventus", apoi frumos legat de Arturo Vidal pedeapsa acordată pentru o infracțiune împotriva Fabio Kualyarela. Acesta faultează victima într-un răspuns complet pentru gazde în minutul 87, a înscris cu capul dupa o centrare a lui Andrea Pirlo.
Secunde mai târziu, cu toate acestea, Drogba a continuat să capul descoperit Bulut, care la împușcat pe aducă punct "Galatasaray".
"Real" este condus de șase puncte, urmat de "Juventus", cu două, "Galatasaray" și "Copenhaga", au unul.

Grupa "A"
"Șahtior" - "Manchester United" 01:01
00:01 Welbeck (18), 01:01 TAYSON (76)
"Bayer" - "Real Sociedad" 02:01
Rolfes 1-0 (45) Vella 1-1 (52), 2-1 Hegeler (90)
Grupa "B"
"Juventus" - "Galatasaray" 02:02
00:01 Drogba (36), 01:01 Vidal (78 penalty) Kualiarela 2-1 (87) 2-2 Byulyut (88)
"Real" - "Copenhaga" 4-0
01:00 Ronaldo (21), 2:0 Ronaldo (65), 3-0 Di Maria (71), 4-0 Di Maria (90)
Grupa "C"
"PSG" - "Benfica" 03:00
Ibrahimovic 1-0 (5) 2-0 Markinyos (26), 3-0 Ibrahimovic (30)
"Anderlecht" - "Olympiakos" 00:03
Mitrolglu 00:01 (17) 00:02 Mitroglou (56) 00:03 Mitroglou (76)
Grupa "D"
CSKA - "Victoria" 03:02
00:01 Raytoral (5), Zoric 1-1 (19), 2:1 Honda (29), 3-1 Resnick (78), 3-2 Bakos (90)
"Manchester City" - "Bayern" 1-3
00:01 Ribery (7), 00:02 Muller (56), 00:03 Robben (59), 1-3 Negredo (79)...
Съдържанието на този сайт може да се използва при условията на Криейтив Комънс. За контакти: yphalachev@gmail.com