понеделник, 26 ноември 2012 г.

Barca ar Levante pentru o jumătate.

Barcelona victoria înregistrarea a 12-a sezonului din Primera. Barcelona a învins Levante 4-0 si, astfel, au deja un avans de cat mai multe ca 11 puncte in fata lui Real Madrid.
Rezultatul meciului de la Valencia este un pic înșelătoare, pentru că în prima jumătate de nimic nu era evident că această luptă se va termina.
Gazdele au fost complet echivalente în primele 45 de minute, Messi a fost păzit cu vigilență și a găsit cu greu toate spațiile.
După pauză, cu toate acestea, imaginea era radical diferită. Barcelona a condus încă de la început, după ce a constatat Iniesta Messi și Argentina a marcat 81-lea gol al anului calendaristic.
Chiar și în minutul 51 Messi a marcat său gol a doua a jocului, practic, lipsită de sens. Un pic mai târziu, Iniesta a marcat, de asemenea, cu un șut frumos și a făcut scor 0:3. În aceste câteva minute am facut Barca una dintre cele mai bune defensive din Primera aspectul ridicol.
În scor fiesta alăturat Cesc Fabregas, care face finală, după 0-4 cu alimentare dublă Iniesta.

Съдържанието на този сайт може да се използва при условията на Криейтив Комънс. За контакти: yphalachev@gmail.com