сряда, 3 октомври 2012 г.

Real Madrid bate Ajax 4-1

Real Madrid bate Ajax 4-1   Real (Madrid), câștigă 4-1 ca meciul oaspete Ajax a Grupului "D" al turneului Liga Campionilor. Hat-trick pentru campionii spanioli realizat Cristiano Ronaldo, în data de 41, 79 și 81-lea minutul și a adăugat un alt obiectiv Benzema. Scopul de onoare pentru gazde realizat Moysander în minutul 56. Echipa spaniola are un sold pozitiv în turneul de astăzi împotriva rivalului său, de la 7 meciuri câștigate până în prezent cinci. Sub îndrumarea lui Jose Mourinho la Real Madrid detine recordul de opt victorii, patru remize si o pierdere în Liga Campionilor meciurile din deplasare. Ajax are o singura victorie in ultimele opt lor de origine împotriva echipe din La Liga.
Съдържанието на този сайт може да се използва при условията на Криейтив Комънс. За контакти: yphalachev@gmail.com