сряда, 3 октомври 2012 г.

Arsenal bate Olympiakos 3-1

Arsenal bate Olympiakos 3-1   În Gervinho de 42 de minute a deschis scorul în favoarea gazdelor, dar Mitroglou egalat în prima jumătate. Cu obiective de Podolski în. Și 56 Ramsay în londonezii minute 94 a reusit sa castige 3 puncte A fost a doua victorie pentru Arsene Wenger absolvenții de peste rivalii lor de astăzi - în 2011 Londonezii a castigat cu 2-1 oaspeții și cele primite înfrângere pe teren grecesc cu 1:3. Arsenal a terminat al treilea în Premier League sezonul trecut, au luat parte la turneul de an consecutiv 15, dintre care 12 de ori echipa sa calificat pentru etapa de detonație.
Съдържанието на този сайт може да се използва при условията на Криейтив Комънс. За контакти: yphalachev@gmail.com