сряда, 3 октомври 2012 г.

Manchester City și Borussia - meci de 1:1 Grupa D a turneului Ligii Campionilor.

Manchester City și Borussia - meci de 1:1 Grupa D a turneului Ligii Campionilor. Stadion "Etihad Stadium", Manchester City și Borussia (Dortmund) a finalizat scor 1:1 într-un meci din grupa "D" al turneului Ligii Campionilor. Ambele echipe au avut șanse în prima repriză, dar Sergio Aguero pentru britanic în 34 și Silva David în minutul 44 și Subotic și la câteva minute mai târziu, Götz echipa germană a făcut lacune la ambele uși. Rezultatul a fost găsit în minutul 61 când Marco Royce a marcat în favoarea campion german.88-minute de rezervă Balotelli egalat cu un gol din penalty, după greșit Subotic, în caseta de la echipa germană:
Съдържанието на този сайт може да се използва при условията на Криейтив Комънс. За контакти: yphalachev@gmail.com