петък, 8 юни 2012 г.

Polonia-Grecia 1:1. Ruşine începutul judecătorilor de EURO 2012.

Scopul pentru gazde, Robert Lewandowski a marcat în minutul 17, cu un cap, dar Salpingidis a egalat pentru campioni europeni în 2004, în minutul 51.
Grecia ar putea conduce cu 2-1, dar a ratat un penalty, Giorgos Karagounis, în minutul 70. Dacă portarul aruncă gazdele Voyscheh Schesni a fost trimis cu cartonaş roşu direct. În locul său pe uşa din Polonia, paznic de rezervă Premislav Tito, care a luat lovituri de bază ale grecilor.
Primul meci dintre Polonia şi Grecia, în EURO 2012 a fost afectată în totalitate de către un judecător spaniol.
El a aruncat un jucător grec nejustificat de la 1-0 pentru Polonia, la sfârşitul primului semestru.
De ce ar trebui turneu bun afectată de judecători corupţi sau incompetenţi?
Permiteţi-mi cer scuze domnului Colin, dar acesta nu este arbitrară.
Съдържанието на този сайт може да се използва при условията на Криейтив Комънс. За контакти: yphalachev@gmail.com