петък, 22 юни 2012 г.

Germania a învins Grecia 4-2 EURO 2012.

Total nemeritat vin la trimestru finala concediu greci.
În cele din urmă ne-au eliberat de prezenţa enervant al Campionatului European.
Philipp Lahm puse în aplicare pentru 1-0 în minutul 39. Zece minute după pauză Gyorgos Samaras a egalat pentru Grecia.
În 61 de minute Sami Khedira a marcat un gol frumos în 2-1 in favoarea Germaniei.
Sapte minute mai tarziu, Miroslav Klose a marcat al treilea obiectiv pentru Germania.
În minutul 74 Marco Royce a marcat un nou obiectiv pentru Germania după gol frumos nou, cu o lovitură de la aer.
Grecia este o altă lovitură înapoi după extrem de exagerate de Dimitris Salpigidis pedeapsa în 89 de minute.
Germania se va confrunta în semifinale împotriva câştigătorului dintre Anglia - Italia şi Portugalia, în semifinale se aşteaptă ca Spania sau Franţa.
Съдържанието на този сайт може да се използва при условията на Криейтив Комънс. За контакти: yphalachev@gmail.com