неделя, 2 септември 2012 г.

Van Persie erou pentru Regatul cu trei goluri.

Manchester United a castigat 3-2 extrem de dificil ca un oaspete Southampton dupa ce a pierdut de două ori în rezultat.
Reds erou era nou semnarea Robin van Persie, care a marcat trei goluri pentru oaspeții ultimele dintre care două sunt în data de 87 și 92 minute lea.Olandezul ratat, de asemenea, o sancțiune pentru Regatul în minutul 69.

"Bayern" a marcat șase goluri ale "Stuttgart", timp de 19 de minute în Munchen.

"Bayern" rândul său, în jurul valorii de un 6-1 contra "Stuttgart", într-un meci interesant din etapa a doua a din Bundesliga. Bayern a sărbătorit cei șase goluri într-un total de 19 de minute în ambele reprize.
La "Stuttgart" a luat conducerea în minutul 25 când Martin Harnik a marcat cu o lovitură de interesant, după o cruce de la stânga. Obiectivul comun de a compoziției Heynckes Jupp a început în 32-lea de Thomas Muller. Cererea cetățean german primește dreptul și trage la sol, dar Ulrayh Sven fabrici de vin. Mueller a prinde mingea și a marcat a doua încercare.
Doar două minute mai târziu, Toni Kroos a luat mingea la centrul de suprafata de pedeapsa și treceți biruit Ulrayh. Minute înainte de pauză, "Bayern", a crescut lor duce la 3-1. Luis Gustavo a arătat Kroos, el poate înscrie la o distanță lungă și apoi împușcat de la aproximativ 28 de metri a dat un avans de două goluri pentru echipa sa.
După pauză, Bayern nevoie de un al doilea pentru a continua seria lui gol. Despre patru minute Mandzhukich Mario, Mueller și Bastian Schweinsteiger a adus scorul la 6-1.
Croația a marcat un alt gol pentru "Bayern", după venirea la echipa. După ce Mueller a fost locul potrivit în caseta de "Stuttgart" și amestecând a fost cu mingea împotriva ușă, și în fața lui nu era doar un apărător și Challenger anticipat remarcat.
În încă un alt atac pe cinci din "Bayern" a fost împotriva a doi aparatori "Stuttgart". Prima lovitură a fost ucis, dar mingea a ajuns la Bayern doi jucători, dintre care unul Schweinsteiger, care a marcat cu capul netulburată.
"Bayern" și "Eintracht" sunt doar cu echipele totală plin de șase puncte din două meciuri de pana acum. În cadrul întâlnirilor alte duminică "Hannover" 4-0 victorie "Wolfsburg", ca pe un oaspete.

O victorie impresionanta de peste drum Arsenal oaspeți la Liverpool 2-0.

Lukas Podolski realizează obiectivul său de debut în Premier League, și așa am coechipierul său Santi Cazorla ca Nuri Sahin a avut un joc prost întâi împotriva echipei din Liverpool.
Meciul foarte puternic pentru echipa lui Arsene Wenger a făcut Abou Diaby, care a comenzilor la mijlocul terenului și a fost legătura dintre apărare și Cazorla Santi. Fostul jucător din Malaga și Villarreal au strălucit în fruntea prin crearea continuă confortabil pozitiile Podolski și Olivier Giroux.
Liverpool, din nou, a fost mai mult decât ezitant în apărare și portarul Jose Reina este vina principală pentru al doilea obiectiv al "Gunners". Echipa Rogers jucat cu o dorinta de a ataca, dar atunci când mingea a depășit în inamici în "roșu" a avut nici o idee cum de a opri atacatorilor Arsenal.
Această a patra rămâne echipa Arsenal neînvins în acest sezon, cu 5 puncte și de a urca pe locul 7.

Jenson Button câștigă, după un accident de grea în Formula-1 piesa "Spa" Grand Prix din Belgia.

Jenson Button a castigat Marele Premiu al Belgiei. Sebastian Vettel a terminat al doilea, și al treilea a fost Kimi Raikkonen.
Romain Grosjean din nou și Lewis Hamilton au fost responsabile pentru accident înspăimântătoare de la începutul Marele Premiu al Belgiei.
Acțiuni nesăbuite și nechibzuite ale celor două centimetri piloții nu cauzeze un prejudiciu grav Fernando Alonso.
Fernando Alonso a devenit victima involuntară a unei lupte brutale pentru poziția între Grosjean și Hamilton imediat după lansare. Jenson Button a menținut poziția de lider ca un atac încasat Maldonado Pastor în primul viraj, dar acțiunea este jucat chiar în spatele lor.
Hamilton face nebun, ca de obicei și a intrat în lansatori foarte agresiv cand a plecat înainte de pilot de Lotus. Grosjean si Hamilton a acționat foarte agresiv. Nu a fost contact între roata din față stânga pe dreapta spate de Hamilton Grosjean în mașină și l-au aruncat în aer francezul.
Hamilton a pierdut controlul și a căzut direct pe partea din față a Ferrari de centimetri cască Alonso de la spaniolul, care a avut nici o idee despre ceea ce se întâmplă în spatele lui.
Astăzi Fernando Alonso a trăit o altă viață.
Pastorul mai devreme Maldonado a pierdut locul al treilea pe grila de start. Comisarii Sportivi impus condamnarea sa la trei poziții, blochează Nico Hulkenberg in calificari. Deci, șoferul Williams a pornit de la locul șase.

Romain Grosjean 9 Lotus - Renault 1:50.126 1:48.714 1:48.538
10 Paul di odihna Force India - Mercedes 1:50.033 1:48.729 1:48.890.