неделя, 19 август 2012 г.

Real Madrid-Valencia "Santiago Bernabeu", 1-1 in primul tur al La Liga.

Timpurie pas greșit înregistrare campion Real Madrid, după ce a eșuat să bată Valencia "Santiago Bernabeu" și a remizat 1-1, în prima rundă din La Liga.
Gazdele au un motiv mult mai mult pentru a fi furios la punct și regretul pentru a pierdut două, după ce au suficiente puncte pentru a fi felicitat pentru victoria sa. Valencia, cu toate acestea, s-au opus modul lui de a campion, cu un mare accent pe apărare și contraatacuri la fiecare ocazie. Soldado a reușit chiar să trimită mingea în plasă de Iker Casillas, în a doua jumătate pentru a doua oară, dar a fost într-o situație ambuscadă.
Ambele goluri înainte de pauză a căzut oricum. Deja în minutul nouă, a treia situație mai gravă pentru Real Madrid, a devenit gol. Gonzalo Higuain a venit față în față cu Alves, chiar în penale și a tras trei ori înainte de paza podului. Higuain împușcat de două ori în portar înainte de a treia fotografie pentru a obține încurcat în plasă. Două poziții pentru Cristiano Ronaldo și Ozil Mesut avut pentru Madrid, înainte și după scopul Higuain.
În minutul 42-lea, în loc să țină o mai "alb" a fost gol în gât.

Съдържанието на този сайт може да се използва при условията на Криейтив Комънс. За контакти: yphalachev@gmail.com